В Білгороді-Дністровському оцінили діяльність депутатів міської ради

logo
147709_v_bilgorodi_dnistrovskomu_ocinili_dijalni.jpeg


14 лютого 2017 року в Білгороді-Дністровському пройшла відкрита презентація результатів комплексного персонального оцінювання діяльності депутатів міської ради, яке проводила Одеська обласна організація «Комітет виборців України» про це пише БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СЬОГОДНІ з посиланням на Білгород-Дністровську РДА.

З 2015 року організація займається моніторингом діяльності Одеської міської ради, у 2016 році розширила свою ініціативу на Одеську обласну раду та 7 міських рад, в тому числі і Білгород-Дністровську. Основною метою оцінювання є підвищення рівня відповідності діяльності місцевих депутатів законам України, а також збільшення обізнаності населення про діяльність місцевих депутатів. Експерти організації надали «Формальний» звіт оцінки діяльності кожного депутата.

За загальним враженням, результат роботи депутатів VII скликання Білгород-Дністровської міської ради отримав оцінку добре та задовільно. Представники організації відзначили, що серед 8 рад регіону, які вони моніторять, оцінка діяльності Білгород-Дністровської міської ради хороша і її можна порівняти з роботою Одеської міськради.

Круглий стіл проходив за участю секретаря міської ради Ольги Ципуленко, депутатів міської Сергія Мусаєва, Ніни Прохорової, Василя Садовського, Віктора Грозова, Володимира Сороки, Сергія Манітенко, Дениса Кімінчіджі, Юлії Федорової, громадських активістів міста та засобів масової інформації.

А поделиться?Читайте также: