В Ізмаїлі відкрилася фотовиставка «День-2016»

logo
233939_v_izmajili_vidkrilasja_fotovistavka_den_2.jpeg


14 липня в Обласному центрі естетичного виховання відбулося — урочисте відкриття Фотовиставки «День-2016» в рамках культурно-просвітніх заходів «Дні «Дня» в Ізмаїлі».

На виставці представлені більше 100 найкращих світлин XVIII Міжнародного фотоконкурсу газети «День».

Міжнародний фотоконкурс, який проводиться щорічно від 1999 року, став найяскравішою «зіркою» у сузір’ї соціальних проектів газети «День». За цей час у містах України пройшло 121 фотовиставка, отримали нагороди 778 фотографів.

Символом Фотовиставки «День-2016» обрано вінок — як метафору міцної, єдиної сім’ї. Цього року представлено свого роду великий сімейний альбом України, на конкурсних знімках — люди, які формують обличчя країни, події, якими вона жила останнім часом. Наш пріоритет — показати, як розвивається і дорослішає Україна.

Також у цей день у залі Обласного центру естетичного виховання відбулася зустріч-дискусія з провідними журналістами «Дня» Іваном Капсамуном та Валентином Торбою на тему «Національний діалог». Ці автори «Дня» представлять власні книги «Котел, або Справа без терміну давності», «Я — свідок. Записки з окупованого Луганська» та інші видання з серії «Бібліотека газети «День».

Поделиться статьей в социальных сетях:

А поделиться?