В Одесі з гострою кишковою інфекцією госпіталізовано 600 осіб

logo
252636_v_odesi_z_gostroju_kishkovoju_infekcieju_.jpeg


Експерти не виключають можливість поширення холериВ Одесі значно зросла захворюваність на гострі кишкові інфекції. Про це повідомив завідуючий відділенням особливо небезпечних інфекцій Одеського обласного лабораторного центру Валерій Вовк. «За минулий тиждень в Одесі було зареєстровано майже 600 осіб з кишковою інфекцією, які звернулися до медичних установ. Переважають сьогодні ентерити,

В Одесі значно зросла захворюваність на гострі кишкові інфекції.

Про це повідомив завідуючий відділенням особливо небезпечних інфекцій Одеського обласного лабораторного центру Валерій Вовк.

«За минулий тиждень в Одесі було зареєстровано майже 600 осіб з кишковою інфекцією, які звернулися до медичних установ. Переважають сьогодні ентерити, гастроентерити, сальмонельоз», — зазначив Вовк.

Загалом ріст захворюваності у порівнянні із минулим роком спостерігається із початку літа, зокрема у червні — на 36 відсотків в липні — майже на 23 відсотки.

Експерти не виключають можливість поширення холери.

Нагадаємо, у однієї з мешканок Мелітополя (Запорізька область), яка контактувала з хворим на гостру кишкову інфекцію, виявлено холероподібний вібріон. 

Всього за вказаний період на холеру було обстежено 601 людину.

При цьому зазначається, що в 2017 році в Запорізькій області зареєстровано 4 випадки захворювання гострою кишковою інфекцією, викликану холероподібноим вібріоном.

За 2016 рік таких випадків було зареєстровано 16.

Реклама

А поделиться?