В Одесі зносять будівлю, зведену впритул до пам’ятки архітектури (ВІДЕО)

logo
252839_v_odesi_znosjat_budivlju_zvedenu_vpritul_.jpeg


В Одесі місцеві представники націоналістичних рухів почали зносити будівлю, яку звели впритул до відомої місцевої пам’ятки «Будинку-стіни», що в Воронцовському провулку. Відео розмістив представник організації «Вуличний Фронт» Дем’ян Ганул.

Як зазначає інтернет-видання «Одесская жизнь», минулого тижня вони демонтували паркан, який захищав будівництво. А сьогодні, в неділю 20 серпня, активісти зібралися, щоб провести демонтаж забудови.

На місці чергує поліція. Правоохоронці не перешкоджають діям активістів, які перекидають ємності з водою, розбирають дерев’яні дошки, металеві конструкції і будматеріали.

Акції протесту проти будівництва приватного будинку впритул до «дому-стіни» тривають з 2012-го року. Після протестів будівництво на деякий час заморожувалося, пише odessa.net.ua. Але після — відновлювалося знову. Після зведення першого поверху будівництво огородили парканом.

Потім власник почав зводити другий поверх, який закрив вид на пам’ятник. Власника зобов’язали переробити проект і привести фасад будинку-стіни до ладу. До недавнього часу роботи були зупинені за рішенням мерії.

Незважаючи на протести, будівництво відновилося в червні 2017 року. 14 серпня активісти знесли паркан навколо будівництва, порвали банер, що закриває будівництво, і скинули з другого поверху бетономішалку.

Реклама

А поделиться?