В Одеській та Миколаївській областях правоохоронці ліквідували осередки виробництва наркотиків із мільйонним обігом

logo
247822_v_odeskij_ta_mikolajivskij_oblastjah_prav.jpeg


ОДЕСА – КИЇВ. 11 серпня. УНН. Під час обшуків, які тривають уже тиждень, на території Одещини та Миколаївщини правоохоронці виявили значну кількість наркотиків, боєприпасів та вибухових речовин. Про це кореспонденту УНН повідомили у прес-службі прокуратури Одеської області. 

Культивовані плантації знаходились на території cмт Райдолина Вознесенського району Миколаївської області. Після дозрівання речовини висушували та готували для розфасовки на «дози» і продажу їх через мережу реалізаторів. За попередніми підрахунками щомісячний обіг коштів від незаконної діяльності складає декілька мільйонів гривень.

«Під час обшуків приміщень виявлено та вилучено майже 90 кг наркотичних речовин рослинного походження, 55 г психотропної речовини — амфетаміну, майже 8 л прекурсорів, міні-лабораторію з виробництва амфетаміну, обладнання для обробки, фасування, вживання наркотиків. У ході розслідування правоохоронці також вилучили цілий арсенал зброї: тротилові шашки, пластид, 12 бойових гранат із запалами (Ф-1 та РГД-5), боєприпаси різних до бойової зброї (АК-74, СВД, ПКМ, ПМ)», — йдеться у повідомленні.

Наразі вже затримано одного з організаторів каналу виробництва та реалізації наркотиків. Вирішується питання про повідомлення вказаному фігуранту про підозру та обрання запобіжного заходу.Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Раніше УНН повідомляв, з початку року прикордонники вилучили близько 200 кг наркотиків.

Реклама

А поделиться?
Читайте также: