Вбивство співробітниці Одеського СІЗО: Журналісти дізналися обставини жорстокої розправи над жінкою

logo
253239_vbivstvo_spivrobitnici_odeskogo_sizo_zhur.jpeg


Злочинець, який жорстоко вбив працівницю Одеського СІЗО Олену Порошенко, після чого розчленував її тіло, заманив жінку під приводом показати виводок поросят.

Про це з посиланням на одного з працівників слідчого ізолятора передає УНІАН.

«У той день, близько 16.20, камера відеоспостереження зафіксувала, як інспектор вийшла з корпусу в бік штабу. Фігурант, який працював в цей час на подвір’ї, її окликнув, жінка зупинилася і разом з ним пішла в свинарник. Як з’ясувалося пізніше, він заманив жертву пропозицією подивитися на виводок поросят. В свинарнику, поруч з кліткою, вбив її трьома ударами ножа — двома в легені, третім — перебив хребет», — розповів він.

За словами співрозмовника, після цього злочинець розчленував тіло, вимив його від крові і упакував.

«Вся «операція» зайняла близько 40 хвилин — близько 17.00 він вже вийшов на ганок покурити», — додав співробітник СІЗО.

При цьому, згідно з наявною інформацією, вбивця, в обхід правил, практично проживав в госпблоці, де доглядав кілька десятків свиней.

Так, в невеликому приміщенні, прилеглому до свинарника, були знайдені його особисті речі, предмети гігієни, ліжко і документи.

У той же час, відповідно до чинного законодавства і норм, ув’язнений міг перебувати на подвір’ї не більше 2 годин на добу.

Також зазначається, що злочинець раніше вже відбував покарання за вбивство молодої жінки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одесі ув’язнений по-звірячому вбив працівницю СІЗО і розчленував її тіло, щоб приховати злочин.

Реклама

А поделиться?