Вчора в Балті обговорили легалізацію робочих місць

logo
220281_vchora_v_balti_obgovorili_legalizaciju_ro.jpeg


У ході апаратної наради, яку провів голова райдержадміністрації Роман Кацмаза 19 червня, за участю голови Балтської районної ради Олексія Пантілєєва, керівника апарату райдержадміністрації Олександра Цуркана, керівників структурних підрозділів РДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, відповідних служб та організацій району, увага присутніх була зосереджена на необхідності активізації роботи комісії з легалізації робочих місць, зокрема в сільськогосподарській галузі.

Повідомляє сайт Балта Сьогодні з посиланням на Балтську РДА.

— Необхідно всім разом, об’єднавши свої зусилля боротися з таким ганебним явищем як зарплата «в конверті». Соціальний захист і дотримання чинного законодавства України – наш пріоритет – зазначив Роман Кацмаза.

Серед інших розглянутих питань були: про проведення ЗНО в закладах освіти району, хід оздоровної кампанії, підготовку навчальних закладів до нового навчального року (доповідала гол. спеціаліст відділу освіти Наталя Будзило).

Начальник управління соціального захисту населення РДА Тетяна Подбельська проінформувала про стан нарахування субсидій мешканцям району та виплату компенсації на тверде паливо та інше.

Роман Кацмаза доручив начальнику відділу культури Балтської РДА Наталії Гашок провести моніторинг діяльності закладів культури (в тому числі і бібліотек) у період вихідних, з метою забезпечення надання якісних послуг та дотримання виконавської дисципліни у закладах культури району.

Слід також зазначити, що серед головних питань апаратної наради, були питання медичної галузі. Головний лікар ЦРЛ Олександр Бурлака доповів про хід встановлення медичного обладнання, а саме МРТ та терміни введення його в експлуатацію.

За підсумками наради головою було надано відповідні доручення та наголошення на пріоритетності їх виконання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

А поделиться?