Відбулося святкування Дня села в Маринове

logo
257419_vidbulosja_svjatkuvannja_dnja_sela_v_mari.jpeg


Звивається стежиночка до рідного села,Та найдорожча жилочка, де молодість пройшла,Та ниточка без вузликів, що в серці я ношу,Та найсвятіша музика, якою дорожу.

28 серпня в селі Маринове відсвяткували день села, 199 років виповнилось цьому прекрасному селу.

Повідомляє сайт БЕРЕЗІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Березівської РДА.

Надзвичайно людно було біля сільської будинку культури. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого. Привітали громаду та його жителів голова Березівської РДА Геннадій Заболотний, перший заступник Олена Карабаза та сільський голова Тетяна Писанюк, які побажали жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту. Також Геннадій Вадимович з Оленою Олексіївною презентували подарунки для дитячого садочка та нагородили сільського голову почесною грамотою.

Згадали гості та жителі свята односельчан, які боронили та боронять Батьківщину на Сході України. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів . Ведучі свята від усього серця вітали теплими словами односельчан. Сільські аматори сцени організували незабутній святковий концерт, звучали веселі пісні та виконувалися запальні танці. Наприкінці святкового концерту всіх присутніх пригощали домашньою здобою та морозивом. Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

Джерело: БЕРЕЗІВКА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

А поделиться?
Реклама