Визначено переможців змагань з шашок та шахів серед учнів навчальних закладів Миколаївського району

Щороку на початку грудня проводяться фінальні районні змагання серед дітей. Ось і цього року 6 грудня було проведено шашково-шаховий турнір серед школярів НВК Миколаївського району, участь в якому взяли і вихованці шашково-шахового клубу. Змагання пройшли у невимушеній доброзичливій обстановці. За чорно-білими дошками зійшлись у шашкових баталіях учні Олексіївського, Ісаївського, Антонюківського, Переселенського, Н-Петрівського, Василівського, Ульянівського та Миколаївського НВК.

З перших турів миколаївські спортсмени захопили лідерство і утримували його до кінця змагання.

За ІІ та ІІІ місця жорстка боротьба зав’язалася між школярами Олексіївського, Антонюківського, Н-Петрівського, Ульянівського НВК, які до кінця змагань “йшли майже ніздря в ніздрю”.

Лише останній тур поставив всі крапки над «і».

І місце, з відривом у 5 очок від переслідувачів, завоювала команда Миколаївського НВК у складі: І-ша дошка — Денис Гаврилов; ІІ-га дошка — Микола Браславський; ІІІ-тя-Катерина Груздова.
ІІ місце виборола команда Антонюківського НВК (12,5 очок) у складі: І-ша дошка — Роман Василюк ; ІІ-га дошка — Владислав Мілентій; ІІІ-тя — Ганна Антоненко.
ІІІ місце посіли 2 команди, які набрали однакову кількість очок (12) — це олексіївці та ульянівці. Честь Олексіївського НВК захищали: Олексій Антоненко — І дошка, Владислав Кривіцький— ІІ дошка, Алла Моторна -ІІІ дошка ; Ульянівці: Олександра Гринжола — І дошка, Марина Веркалець — ІІ дошка, Неля Фоменюк — ІІІ дошка.

Окрім того визначалися переможці на І, ІІ та ІІІ дошках.

І місце зайняли: І дошка — Денис Гаврилов (Миколаївка), ІІ дошка — Владислав Кривіцький (Олексіївка), ІІІ дошка — Груздова Катерина (Миколаївка).

Хотілося б відзначити гарну гру Тетяни Іваніцької з Переселенців та антонюківців Романа Василюка і Владислава Мілентія.

Не менш цікаво проходима боротьба і серед шахістів. Тут боротьба за лідерство йшла між трьома командами: Антонюків, Переселенців, Миколаївки. Трохи відставали від лідерів Олексіївка та Н-Петрівка. І в цьому виді спорту останній тур теж був вирішальним.

І місце вибороли антонюківці (11 очок) у складі: Валентин Драчинський — І-ша дошка, Сергій Маслянко— ІІ-га дошка, Вероніка Барбул — ІІІ-тя.
ІІ місце посіли миколаївці (10,5 очок) у складі: І-ша дошка — Олександр Липовий ; ІІ-га дошка — Даниїл Смикавчук; ІІІ-тя-Тетяна Бровченко.
ІІІ місце дісталося команді Переселенців (9,5 очок): Богдан Щавінський — І дошка, Павло Гуляйко — ІІ дошка, Олександра Шандранцова — ІІІ дошка.

У шахістів І місце зайняли: І дошка — Валентин Драчинський (Антонюки), ІІ дошка — Богдан Щавінський (Переселенці), ІІІ дошка — Вероніка Барбул (Антонюки).

Команди, які зайняли І,ІІ,ІІІ місця, нагороджені грамотами та медалями «золото», «срібло» та «бронза» відповідно, також грамоти отримали гравці, які зайняли перші місця на першій, другій та третій дошках. Нагородження в урочистій обстановці проводив начальник відділу освіти О.В.Пашкевич, який привітав юних спортсменів і побажав їм в подальшому удосконалювати свою майстерність та здобувати перемоги.

Нагадую, що 19 грудня 2017 року о 10 годині ранку в приміщенні Миколаївського шашково-шахового клубу буде проводитися турнір з шашок та шахів на Кубок імені Г.Д.Кононова. Запрошуються всі бажаючі: команди сільських та селищної рад, команди сіл та шкіл району, а також гравці, які будуть боротись за особисту першість. Для участі в змаганнях командам (гравцям) необхідно подати заявки до шашково-шахового клубу у термін до 15 грудня. Переможці будуть визначатися як у командному, так і в особистому заліку. Склад команди в обох видах спорту — 2 чоловіки і 1 жінка. Такий же склад і шкільних (юнацьких) команд. Вже придбані кубки, які чекають на переможців.

Отже, до зустрічі 19 грудня 2017 року, заради відродження спільними зусиллями колишньої слави шашково-шахового спорту району.