За фактом перевірки в Одеському СІЗО відкрито 5 кримінальних проваджень

logo
254045_za_faktom_perevirki_v_odeskomu_sizo_vidkr.jpeg


ОДЕСА-КИЇВ. 22 серпня. УНН. Прокуратура Одеської області відкрила 5 кримінальних проваджень за фактом перевірки в Одеському СІЗО. Про це під час брифінгу повідомив прокурор Одеської області О. Жученко, передає кореспондент УНН.

Після жорстокого вбивства інспектора СІЗО, слідчими прокуратури було проведено детальний огляд всіх камер, де утримуються арештанти.

«За результатами перевірки було виявлено ряд фактів, які свідчать про службову халатність співробітників пенітенціарної служби, а також намагання приховати ці факти. Так, одні арештанти перебувають на особливому рахунку, а для інших створюються жахливі та нестерпні умови перебування», — зазначив О.Жученко.

читайте також: Підозрюваного у вбивстві інспектора Одеського СІЗО перевели до іншого слідчого ізолятора

Наразі вилучено відео із камер спостереження, на яких чітко видно, як правоохоронці у масках били кийками декотрих ув’язнених. За фактом перевірки в Одеському СІЗО прокуратурою відкрито 5 кримінальних проваджень за ст.115 ККУ (умисне вбивство), ч.2 ст.367 ККУ (службова недбалість), ч.2 ст.127 ККУ (катування), ч.2 ст.436 ККУ (поширення та пропаганда тоталітарного режиму), ч.1 ст.366 ККУ (службове підроблення).

Нагадаємо, 19 серпня, співробітники прокуратури Одеської області спільно з представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Анатолієм Пазичуком провели перевірку додержання прав ув’язнених в Одеському слідчому ізоляторі.

Реклама

А поделиться?
Читайте также: