Загиблу у пожежі «Вікторії» дівчинку поховали з посиленою охороною поліції та супроводом швидкої

logo
274155_zagiblu_u_pozhezhi_viktoriji_divchinku_po.jpeg


Минуло дев’ять днів від дня трагедії в Одесі.

В Одесі поховали першу з жертв пожежі у таборі «Вікторія» — 9-річну Анастасію Кулинич, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Зранку в дворі будинку, де народилася Настя Кулинич, зібралися люди з квітами та траурними стрічками. Також була присутня посилена охорона поліції, чергували медики швидкої.

У будинку нині мешкають Настині баба з дідом, кажуть, онука частенько в них гостювала — звідси бігала на свої улюблені танці. З ними в останнє бачилася перед трагедією, ті провідували дитину в таборі.

«Вона три рази прощалася з нами і три рази поверталася. І обійме мене і бабусю – «дідусь, бабуся, я зараз з вами попрощаюся, я вас так люблю, передавайте всім привіт, і тата поцілуйте за мене теж. Вона, бідна дитина, ніби відчувала, що трапиться це нещастя», — каже дідусь Насті Віктор Кулинич.

Попрощатися з загиблою у пожежі Настею зібралося понад сотня одеситів. Навіть незнайомі люди не стримують сліз.

У тій пожежі в таборі «Вікторія» загинули три дівчинки. Настя Кулинич, Соня Мазур та Сніжана Арпентій жили в одній кімнаті, і втрьох не змогли вибратися із охопленого вогнем корпусу. Тіла двох дітей рятувальники виявили одразу після трагедії. А батьки 12-річної Сніжани довго відмовлялись повірити, що дитина загинула. Однак експертиза підтвердила смерть дівчинки.

Загалом в таборі відпочивали понад 40 учасників танцювального колективу «Адель». Діти і досі не можуть оговтатися від пережитого, з ними працюють психологи.

«Деякі діти відмовляються їсти, деякі діти досі з почуттям провини і певного страху. Слава Богу вони хочуть танцювати, вони хочуть працювати далі, життя триває», — розповіла психолог Інна Глуменко.

В самому таборі нині нікого немає, тут завершили роботу експерти. До кінця розслідування заклад не працюватиме. Слідство розглядає дві версії займання — порушення правил протипожежної безпеки та загоряння через несправність електроприладів.

Сьогодні рівно дев’ять днів від трагедії. Досі до імпровізованого меморіалу люди несуть квіти та м’які іграшки. Тим часом в регіоні пожежники і далі перевіряють місця, де масово збираються люди — школи, лікарні, розважальні заклади. Таких об’єктів майже дві тисячі і лише третина з них — визнані безпечними.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

ВідеоНа Одещині ховатимуть трьох загиблих дівчаток під час пожежі в таборі «Вікторія»

А поделиться?
Читайте также: