Заступник міністра юстиції вирушив в Одесу для контролю розслідування інциденту в СІЗО

logo
254389_zastupnik_ministra_justiciji_virushiv_v_o.jpeg


Денис Чернишов

Денис Чернишов

КИЇВ. 23 серпня. УНН. Сьогодні вранці заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов вирушив до Одеси, щоб проконтролювати хід справи про інцидент СІЗО. Про це УНН повідомили у прес-службі заступника міністра юстиції України Дениса Чернишова.

«Рано вранці заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов вирушив до Одеси, аби недопустити можливого уникнення відповідальності», — йдеться в повідомленні.

Також у відомстві прокоментували відео, на якому правоохоронці били ув’язнених одеського СІЗО, назвавши його шоком.

«Безумовно, ми раніше його не бачили, інакше б ми не проводили прес-конференцію з такими заявами та не відкривали б СІЗО для всіх ЗМІ. Нас було поінформовано керівництвом слідчого ізолятора про те, що всі роботи були проведені відповідно до регламенту та жодних перевищень повноважень немає, зокрема й скарг з боку ув’язнених. Нам надсилали фотографії, які не мали доказів нанесення тілесних ушкоджень, та, безумовно, ми керувались цією інформацією, адже це офіційні документи», — зазначили у прес-службі Мін’юсту.

У відомстві наголосили, що ці факти показують, що система дійсно настільки прогнила, що навіть у таких речах не можна довіряти деяким колегам.

«Це не значить, що вся система складається з недобросовісних співробітників, але, все ж таки, це потребує подальшого дуже глибокого реформування з фінансуванням на достатньому рівні», — зазначили у відомстві.

В Мін’юсті погоджуються з ініціативою Генерального прокурора України Юрія Луценка щодо оновлення персоналу, і вважають, що необхідно підвищити заробітну плату для працівників та покращити умови їх праці, забезпечити їхню безпеку, і одночасно проводити конкурси.

Нагадаємо, 17 серпня в одеському СІЗО серед білого дня вбили співробітницю.

Реклама

А поделиться?
Читайте также: