В Одесі помітили надпотужну Ferrari за 300 000 доларів

Самі собою автомобілі Ferrari
викликають в автолюбителів непідробний інтерес, не кажучи вже про спецверсії, які були помічені на вулицях Одеси, та ще й під час війни. Так, днями вдалося зафільмувати рідкісну в Україні Ferrari F8 Tributo, яка вже спокійно їздить на українських номерах. Власник вирішив нічого не вигадувати та просто написав на номерах модель свого автомобіля.

Попри те, що Одеса та область зараз далеко не найспокійніший регіон в Україні, власника суперкара це не зупиняє і він майже щодня виїжджає цим авто
на вулиці міста. Фотографію суперкара опублікували на сторінці @ferrari_of_ua.

Зазначимо, що цей автомобіль поки що є єдиним таким суперкаром в Україні, причому привезли його якраз під час воєнного стану. У серпні Ferrari F8 Tributo помітили на одній із СТО у Києві, а ще раніше автомобіль вдалося сфотографувати в Одесі у липні 2022 року.

Варто відзначити, що версія F8 Tributo має двигун V8 із двома турбінами на 3,9-літра, який розвиває потужність 720 к.с. і видає 770 Нм моменту, що
крутить. Розгін до 100 км/год одна з найбільш вражаючих серед бензинових авто – 2,9 секунди. Максимальна швидкість, як і у більшості подібних машин 340 км/год, а ось вартість починається від 300 000 євро і йде кудись під 0,5 млн доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!