Одеські шаблісти завоювали 2 золоті та 1 срібну медалі на всеукраїнських змаганнях, які відбулися в Черкасах. Про це стало відомо із пресслужби Національного олімпійського комітету України в Одеській області.

Андрій Ягодка став переможцем Кубку України з фехтування, а Тимур Терзі виграв турнір найсильніших серед юніорів. Крім того, збірна Одеської області, в якій також були Іван Гайсін і Костянтин Воронов, завоювала срібну медаль у командному турнірі Кубку України.

2 золоті та 1 срібна медаль. Одеські спортсмени взяли участь у змаганнях з фехтуванняФото: Національний олімпійський комітет

Андрій Ягодка з тренером Олександром Васютіним

Як повідомили у пресслужбі НОК з посиланням на сайт Національної федерації фехтування України, Ягодка виграв усі шість боїв у груповому раунді.

Він почергово переміг Івана Нікітіна (15:7), киянина Єгора Семенова (15:2), польського гостя Шимона Грицюка (15:7) та Василя Гумена з Києва (15:7). У двобої за золото він переміг спортсмена з Миколаєва Юрія Цапа (15:9).

Найсильніша одеська фехтувальниця Олена Кравацька поступилася в чвертьфіналі киянці Юлії Бакастовій (12:15). Переможницею Кубку України стала польська шаблістка Анжеліка Вонтор, яка у фіналі перемогла свою співвітчизницю Малгожату Козачук (15:14), .

У командному турнірі чоловіча збірна Одеської області на чолі з Андрієм Ягодкою переграла збірну Хмельницької області (45:16) й першу збірну Польщі (45:36), а фіналі поступилася збірній Черкащини (41:45). Жіноча збірна, де компанію Олені Кравацькій склали юніорка Валерія Моренець-Кубанська і 13-річна Аліна Денисова, посіла 6-е місце — повідомили у пресслужбі.

Тімур Терезі

17-річний спортсмен Тімур Терзі став переможцем «Турніру найсильніших» серед юніорів. Це, за інформацією пресслужби НОК, його перша перемога в особистих змаганнях в цій віковій категорії.

Він почергово переграв Олександра Григорука з Києва (15:9), Даніїла Скорохода з Миколаєва (15-14) та Дмитра Колобаєва із Нетішина Хмельницької області (15:10). В фіналі Тімур переміг Станіслава Закутнього з Черкас (15:4), таким чином, взявши реванш за поразку на груповому етапі (4:5).

Також у топ-8 ще три спортсмени, які виступали в цьому турнірі – Максим Семенов, Ростиcлав Кучеренко і Валерія Моренець-Кубанська — повідомили у пресслужбі НОК.