21-річний одесит Микита Калінін виграв суперпоул на фінальному етапі чемпіонату світу з мотоперегонів у Португалії

На португальському треку Ешторіл Микита Калінін виграв суперпоул на чемпіонаті світу Світовий Супербайк, показавши найкращий час кола серед кращих мотогонщиків планети в категорії Суперспорт 300. Український гонщик випередив свого найближчого суперника, представника Іспанії Міке Переса всього на одну десяту секунди. Завдяки цьому досягненню Калінін отримав нагороду від організаторів чемпіонату у вигляді ексклюзивних годинників для переможця, а також буде стартувати в двох гоночних заїздах з першої позиції.

Микита — перший в історії незалежної України спортсмен, який здобув золото за суперпоул. Він представляв команду Battley-RT Motorsports by SKM-Kawasaki.