Росія відправляє на фронт «лучників» – що за нові загони у ворога

У мережі показали, які «еліти» російських військ їдуть в Україну

Російські війська вже давно показали рівень своєї «культури», коли крали в українців туалети та холодильники. На цей раз у мережі з’явилися такі кадри з окупантами, що можна здивуватися (хоча інколи можна подумати, що більше дивуватися нема чому).

Російські окупанти. Фото: YouTube, скрін

Російські окупанти. Фото: YouTube, скрін

Такі кадри в соціальній мережі опублікував речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук. На першому фото можна побачити
не дуже модного, але все ж таки лучника. Ви можете подумати, що це Орландо Блум в образі Леґоласа, однак ні – це позують «башкирські добровольці». Судячи з усього, зі зброєю в «Мордорі» справи недобрі.

Також Братчук опублікував відео російських військових. На одному з них можна побачити дивний «хоровод». Це дійсно «вражає». Адже незрозуміло, чому ті, хто весь час кричить про «нелюбов до заходу», влаштовує пародії на американських чірлідерок. Так чи інакше, але танцем вони точно не
переможуть на полі бою: хіба що, якщо пощастить, «потанцюють» назустріч полону.

Друге відео, звичайно, не дивує, але яскраво показує всю сутність російської армії. Тут можна побачити, як вони їдуть в автобусі. Поруч, все, що потрібно середньостатистичному воїну армії рф: купа алкоголю. По їхніх обличчях видно, що дегустація явно вже почалася.

Проте слід пам’ятати, що крім таких персонажів в російській армії все ж явно є й ті, хто проходив тривалу підготовку, про що раніше вже казали
експерти. Тому важливо підтримувати наших героїв, які щодня хоробро боронять державу та очищають наші землі від окупанта!

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що український парламент ухвалив новий законопроєкт щодо бронювання військовозобов’язаних, що зміниться для громадян.

Також повідомлялося, що
в Генеральному штабі ЗСУ показали свіжу статистику втрат російських військ на фронті.

Крім того, українцям розповіли, які довідки та як можна оформити
через офіційний портал ПФУ, не виходячи з дому.

Читайте Ukrainianwall.com в:

Google News
Telegram