Одеські театри готують спектаклі по п’єсам Лесі Українки

Театри Одеси не знають зупинки. Їхнє творче життя не згасає і в умовах війни. Щоденні погрози ударів із повітря городян не злякали. У театрах на цей випадок передбачено штучний антракт у бомбосховищі до однієї години. Тривога завершиться, повернуться до зали актори та глядачі. Вистава триває, театр – живий. Його творчий вогонь не згасає.

З початку нового театрального сезону чудові вистави
Лесі Українки – «Лісова пісня» (постановка Сергія Павлюка – Херсон) та «Світ тобі!» (прем’єра, постановка Олени Пушкіної, за п’єсою «Юда») покажуть у театрах-сусідах: Театрі юного глядача імені Юрія Олеші та Одеського обласного академічного драматичного театру.

Дві такі нібито різні п’єси. Втім, у обох герої між вибором шляху та долі, земним та піднесеним, духовним та матеріальним, любов’ю та зрадою.

20 листопада «Лісова пісня» має бути на сцені Театру імені Юрія Олеші (вул. Грецька 48а), а на 26 листопада в Одеському обласному академічному драматичному театрі (вул. Грецька 48) заплановано прем’єрну виставу «Світ тобі». Вони відбудуться, якщо вдасться відновити електрику, зруйновану варварськими ракетними ударами російських окупантів. Наразі актори репетирують без світла. Так чи інакше, вистави обов’язково відбудуться. Одеські театри чекають на Вас!

Джерело