В Болграді на благодійному ярмарку зібрали гроші на купівлю дрону для військових

Завдяки ініціативі небайдужих людей в Болграді відбулося незвичне свято-ярмарок під час якого збирали гроші на закупівлю необхідного обладнання для 88 окремого батальйону морської піхоти, повідомляє кореспондент «Топора».

Ініціатором проведення «Дня подяки», в рамках якого і був організований благодійний ярмарок, виступила церква «Джерело світла» (м. Болград) та нещодавно створений Благодійний фонд «Ліга добрих справ ЮА». До них також приєдналися
церкви «Нове життя» й «Дар Божий» (м. Болград), «Одна надія» (м. Ізмаїл), а також Благодійний фонд «Дарунок».

Організатори разом із міською владою не лише підготували місця для розміщення учасників ярмарку, але і подбали про розважальну програму. Діти із задоволенням стрибали на батуті та надувній гірці, разом із дорослими ласували різноманітними смаколиками, робили яскраві знімки у фотозоні на осінню тематику.

Приємним подарунком відвідувачам свята став концерт артистів КЗ «Центр
культури та дозвілля» Болградської міськради та колективу церкви «Джерело світла», а також благодійна лотерея.

Відзначимо, що на запрошення взяти участь у ярмарку відгукнулися підприємці з села Василівка Болградського району та Болграда. Активну участь у заході взяли майстри народної творчості з Болграда та Ізмаїлу.

Всіх,
хто у цей день відвідав свято-ярмарок, особливо здивували різноманіттям своєї продукції учасники із села Василівка. Смачну випічку привезла до Болграда пекарня Михайлова, розмаїттям медової продукції порадувала родина бджолярів Томєвих, продукцію із лаванди запропонувало «Лавандове поле».

Не відмовилися гості й від чудових булочок, які
приготували повари, що працюють разом з підприємцем Лілею Герасічкіною, з задоволенням ласували холодною та гарячою каурмою, солодкими виробами, що запропонували господині з Болграда.

Крім того, на ярмарку можна було придбати ексклюзивні патріотичні прикраси від майстра хенд мейду з Болграда Юлії, а також чудові вироби з бісеру
народного майстра України Ірини Василенко та її колеги з Ізмаїлу.

За словами директора Благодійного фонду «Дарунок» Світлани Бєрбат, метою проведення заходу стало бажання об’єднати людей, сказати про те, що Господь з нами, що надія є, життя продовжується. «А ще, – каже Світлана, – ми хочемо зробити внесок у збір коштів на закупівлю дрона для морських піхотинців з Болграда, які зараз дають відсіч загарбникам. Сподіваємося, що цей дрон буде захищати нашу Вітчизну як крила ангела».

Відзначимо,
що сподівання учасників виправдалися – на потреби військових було зібрано понад 21 тисячу гривен. Член благодійного фонду «Ліга добрих справ ЮА» Оксана Кілафли каже, що разом з залишком грошей, які зараз є на рахунку, спеціально відкритому для допомоги 88 обмп, цього майже вистачить на купівлю дрона (без необхідного додаткового обладнання, бо для його закупівлі необхідно ще близько 60 тисяч гривен).

Керівник Благодійного фонду «Ліга добрих справ ЮА», з яким співпрацює Болградська
військова адміністрація, Олексій Строганов дякує всім, хто взяв участь у благодійній акції та висловлює надію, що разом ми зможемо зробити ще багатого корисного задля перемоги України.

Долучитися до загальної справи може кожен, перерахувавши благодійний внесок на рахунок Фонду.

Найменування одержувача: БО БФ «ЛІГА ДОБРИХ СПРАВ ЮА».

Код отримувача: 44724712.

Рахунок у форматі згідно зі стандартом IBAN: UA623052990000026002044915646.

Назва Банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

Призначення платежу: благодійний внесок.

Кошти можна перерахувати з допомогою додатку Приват 24, відсканувавши QR-код.

Навігація записів