В Одесі врятували 2-денне немовля, яке народилось у катакомбах: фото

Мати дитини зловживає наркотиками.

В Одесі врятували немовля, якого мати народила в катакомбах. 

Про це повідомила начальниця служби у справах
дітей Одеської міської ради Юлія Нікандрова. 

Поліція під час пішого рейду в катакомбах виявила немовля. Хлопчик народився лише два дні тому. Одразу після того, як дитину знайшли, хлопчика врятували. 

«Разом із поліцією врятували 2-денного від народження хлопчика. Поліція робила піший рейд. За попередньою інформацією, мати зловживає наркотичними препаратами. Малюка народила прямо в катакомбах. Зараз немовля в безпеці. Яке щастя, що встигли», — написала Нікандрова. 

Фото: Юлія Нікандрова / ©

Фото: Юлія Нікандрова

Смерті дітей в Україні 

У місті Любомлі Волинської області
28 жовтня знайшли тіло 9-річного хлопчика. Дитина гуляла закинутою будівлею, коли хлопчика привалила бетонна плита. 

У Кривому Розі підозрюють матір, яка у жовтні народила здорову дитину, проте викинула немовля у вуличну вбиральню. Тіло дитини помітили сусіди, які викликали поліцію. 

А у Дніпрі померла 8-річна дівчинка. Дитина отруїлась консервованими грибами, які приготувала бабуся. Медики кілька днів боролись за життя дівчинки, проте вона померла. 

Читайте також:

Таргани, бруд та ізоляція: у Києві матір тримала 5-річну доньку під замком із 10 собаками (фото)»Людочка тільки-но навчилась говорити»: в Лимані росіяни вбили
1-річну дівчинку та три покоління її родиниУ його кімнату влетіла ракета: неймовірна історія порятунку 12-річного хлопчика