Протести в Одесі намагаються використати російські пропагандисти

В Одесі мешканці деяких будинків, у яких через російські удари по енергосистемі України протягом кількох днів немає електроенергії, вийшли на протести.

З одного боку, їх зрозуміти можна: у сусідніх будинках світло хоч періодично, та з’являється, а в них не з’явилося жодного разу. При цьому співробітники ДТЕК так і не спромоглися знайти можливість подачі електроенергії в ці будинки хоч на невеликі проміжки часу.

З іншого боку, ситуацією, природно, скористалася
пропаганда країни-агресора: картинку, подану деякими одеськими та всеукраїнськими ЗМІ та ТГ-каналами, почали розганяти російські ЗМІ, насамперед пропагандистські.

Більше того, ці ж протести російська п’ята колона та спеціально навчені боти намагаються посилити та надати їм масовості.

Так, зокрема в одеських групах ОСББ, чатах ТГ-каналів та в коментарях під постами (використовуються всі можливі ресурси), вони
намагаються «розігнати» наболілу тему щодо відсутності електрики в нашому місті та необхідності перекриття доріг. Намагаються створити паніку серед людей. Коли ж у тих же групах ОСББ чи коментарях їм вказують на те, що вони працюють на країну-агресора, просто зникають.

Здається, одесити надалі не вестимуться на провокації ворога, і не допомагатимуть створювати картинку для
російського телевізора.

Пам’ятайте: ми 9 місяців перебуваємо в стані війни, керівництво країни та енергетики в курсі складної ситуації і прикладаємо максимум зусиль для виходу з ситуації.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa