На Одещині знову виявили контрафактну тютюнову продукцію

На Одещині завдяки завчасно отриманій інформації, оперативникам Одеського прикордонного загону у взаємодії з представниками патрульної поліції Одеської області та УСР в Одеській області ДСР НПУ вдалося затримати нашпигований тютюновою продукцією транспортний засіб.

Так, місцевого ділка за кермом автомобіля, що рухався без номерних знаків,
правоохоронці затримали у с. Фонтанка Одеської області. Під час огляду автомобілю було виявлено короби сигарет українського виробництва без марок акцизного податку з маркуванням для продажу в магазинах безмитної торгівлі. Правоохоронці з’ясували, що «бізнесмен» отримав товар в Одесі на одному з поштових відділень та мав реалізовувати його на території міста та області.

В іншому випадку партію сигарет сумнівного походження вилучили прикордонники
Білгород-Дністровського загону спільно зі співробітниками  Нацполіції.

Так, на
одному з ринків міста Білгород-Дністровський правоохоронці вилучили у мешканця Одещини кілька десятків тисяч пачок сигарет здебільшого  без марок акцизного збору, а також понад три сотні електронних сигарет.

Цей ділок здійснював замовлення та отримував цигарки також через послуги однієї з логістичних компаній. Організувавши в магазині підпільний склад, надалі він мав намір реалізовувати недоброякісну продукцію серед співгромадян.

Обставини обох незаконних операцій з підакцизними товарами наразі з’ясовуються. Вирішується питання щодо відкриття кримінальних проваджень.

Больше новостей на нашем телеграм-канале: https://t.me/volnorezodessa