В Ізмаїлі пройшов благодійний вечір

В стінах Обласного центру естетичного виховання ім. Е. Євдокимової 4
листопада пройшов благодійний вечір під назвою «Зігрій військових». В рамках нього відкрилася виставка картин художника Владислава Гур’єва та відбувся концерт оперного співака Івана Носика. Усі зібрані кошти будуть надіслані на потреби ЗСУ.

Організаторами благодійного вечора виступила громадська організація Ротарі клуб «Ізмаїл». Взяти участь та залишити свої донати на допомогу українським військовим прибули члени інших ротарі клубів та гості з Румунії.

«Метою
акції є трохи зігріти наших захисників. Це найпростіші речі, але вони зараз просто необхідні: ковдри, пледи, термобілизна, шкарпетки. Якщо вистачить коштів, плануємо закупити і буржуйки, щоб наші хлопці могли не лише зігрітися, а й приготувати їжу у польових умовах» – зазначила президент Ротарі клуб «Ізмаїл» Оксана Чімбер.

Картини для благодійної виставки надіслав відомий художник із
Миколаєва Владислав Гур’єв. Бути особисто він, на жаль, не зміг. Проте звернувся до присутніх через відеозв’язок.

У рамках вечора також виступив оперний співак родом із Миколаєва Іван Носик. Йому акомпанував Jazz Project «Від світанку до заходу».

Усі зібрані кошти з продажу картин, а також за платний вхід, будуть надіслані на потреби Збройних Сил України. Насамперед – військовим, які стоять під Миколаєвом.

Навігація записів