У відомстві автомобільних доріг Одещини говорили про запобігання корупції в умовах війни

У відомстві автомобільних доріг Одещини говорили про запобігання корупції в умовах війни.

Про це Служба повідомила на своїх інформаційних ресурсах.

«Відбулася робоча нарада з питань запобігання корупції в Службі автомобільних доріг в Одеській області в умовах воєнного стану.

Уповноважений з актикорупційної діяльності доповідав про важливість дотримання стандартів передбачених антикорупційною програмою.

Доповідач наголосив на тому, що саме керівничий склад Служби
задає вектор напрямку та має бути прикладом доброчестності. Разом з цим, всі працівники Служби повинні усвідомити свою відповідальність щодо усунення умов і можливостей для скоєння корупційних або пов’язаних з корупцією дій.

До слухачів доведено, які заходи з антикорупційної діяльності будуть проводитись найближчим часом. Уповноваженим доповідачем запропоновано для кращого розуміння і усвідомлення співробітниками Служби антикорупційних заходів проводити інформаційні бесіди безпосередньо в
відділах або в індивідуальному порядку.

Збільшення корпоративних цінностей, прояв доброчестності, дотримання вимог та стандартів встановлених антикорупційною програмою – все це є запорукою успіху в бородьбі з корупцією та підвищення рівня довіри громадян до діяльності структури дорожньої галузі». – йдеться у повідомленні служби доріг.

У відомстві автомобільних доріг Одещини говорили про запобігання корупції в умовах війни