Активісти вимагають звільнити голову «Укртрансбезпеки» в Одеській області (Відео)

logo


Сергій Талала Сергій Талала 5 канал

Одеса

22.05.2019 19:47

Зі свого боку, голова зазначив, що саме активісти – заважають працювати службі

Три десятки активістів в Одесі вимагали звільнити міністра інфраструктури та голову Одеського обласного управління «Укртрансбезпеки». Пікет провели під стінами регіонального офісу.

За темою

>
На Миколаївщині чиновників Укртрансбезпеки та облавтодору спіймали на хабарах

Люди звинувачують одеське керівництво у вимаганні хабарів від перевізників та корупції на вагових комплексах. Так, за їхньою інформацією, вартість проїзду з перевантаженням коштує 1000 грн. Відповідне звернення принесли керівнику одеського управління «Укртрансбезпеки».

Зі свого боку, голова зазначив, що саме активісти заважають працювати на вагових комплексах. Стосовно хабарів – усі звинувачення відкидає, каже, що йому неодноразово пропонували «домовитись», але марно.

«Автомобілі, ми особисто були присутні, проходять з таким перевантаженням, що в 2 рази перевищує норму. У нас дозволено не більше 44 тонн за ПДР, а проходять навіть 70 тонн автомобілі. За кожен автомобіль перевізників маршрутних транспортних засобів Одеси тепер платять по $50 Талалі», – каже організатор мітингу Олексій Булгар.

Сам Сергій Талала відповідає: «Коли мені сказали, що є факти, що я вимагаю з когось щось, то я подав офіційну заяву до прокуратури на себе, щоб перевірили цей факт».

Читайте за темою