Амстердамський привіт від Саакашвілі: журналісти розказали, як живеться у вигнанні екс-губернатору Одещини

logo


этот материал доступен на русском

Журналісти відшукали Міхеіла Саакашвілі у маленьких Нідерландах і взяли ексклюзивне інтерв’ю.

Той, що відмітився в Грузії. Той, що наслідив у США. «Український грузин» або «ворог державного значення».

Міхеіл Ніколозович Саакашвілі — екс-президент Грузії і екс-губернатор Одеської області. Кум Віктора Ющенка, а Ющенко — кум Петра Порошенка. Але не зважаючи на високі політичні зв’язки, — «взяти живим і тільки». У рідній Грузії його звинуватили у підготовці вбивства політичних опонентів. З ним «свербить» побачитися українській прокуратурі. 

Читайте такожСаакашвілі остаточно програв в Україні суди щодо надання статусу біженця

Журналісти відшукали Міхеіла Саакашвілі у маленьких Нідерландах і взяли ексклюзивне інтерв’ю – компромат на українську верхівку. Саакашвілі розкаже про нудне життя торопленого грузина у педантичній Європі. Що ховає Порошенко від свого народу? А також чи справді Порошенко і Саакашвілі домовилися про втечу грузина? Що хоче передати своєму куму Саакашвілі з Нідерландів? Як живе сьогодні український грузин? Скільки платить за комуналку та чому в Нідерландах шукає, де б провести революцію? 

«Я був президентом, сидів у кабінеті, їздив у лімузині з великою охороною, зустрічався з іноземними лідерами. Ви думаєте для мене природно було знову перекваліфікуватися у революціонера і сидіти у наметі?» — зазначає Саакашвілі. 

А також дивіться про те, які нюанси з проривом кордону Саакашвілі знайшли експерти, та чому справу проти екс-губернатора призупинили. І головне — коли планує повернутися Саакашвілі — про це та інше дивіться у сюжеті «Українських сенсацій».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter