Автоматники та бронетехніка: Одесу узяли у кільце блокпостів

logo


Одесити відчули, що таке воєнний стан.

Місто Одесу взяли у щільне кільце блокпостами, загалом на в’їздах та виїздах 31 контрольно-пропускний пункт. Там цілодобово чергують не лише патрульні поліцейські, а ще й нацгвардійці, кінологи та вибухотехніки, йдеться в ТСН.12.00. 

Вони зупиняють автомобілі для перевірки — не всі, вибірково, приблизно одну машину з деяти.

«Зупиняють машини підозрілі, можлива зупинка машин, не тільки «євробляхерів», а взагалі машин на іноземній реєстрації, підозрілі машин, і машини, які за зовнішніми ознаками підпадають під автомобілі, які знаходяться у нас в орієнтування. Більш того, щойно поставили блокпости, число п’яних за кермом істотно зменшилася», — каже начальник ГУНП в Одеській області Дмитро Головін.

ВідеоНа в’їздах та виїздах з Одеси силовики розгорнули 31 блокпост

Озброєні автоматами правоохоронці та бронетехніка. Одесу взяли у щільне кільце блокпостами. На в’їздах та виїздах з міста розгорнули 31 контрольно-пропускний пункт. Там цілодобово чергують не лише патрульні поліцейські, а також нацгвардійці, кінологи та вибухотехніки.

На в'їздах та виїздах з Одеси силовики розгорнули 31 блокпост

Одесу узяли у кільце блокпостів через воєнний стан і можливі провокації з боку Росії. Адже в регіоні чимало стратегічних об’єктів, де велика ймовірність атаки диверсійних груп. Також впливає близькість невизнаного Придністров’я, де базуються російські військові. Не виключають правоохоронці, що агресор намагатиметься роздмухувати сепаратистські настрої у місті. Аби не припустити дестабілізації ситуації, на цілодобовому чергуванні перебувають штурмові групи, що мають важке озброєння. Їх залучатимуть у випадку необхідності для антидеверсійної роботи. Проте пересічним громадянам, запевняють силовики, боятись нема чого. Це робиться для їхньої безпеки.

В’їхати та виїхати з міста теж можна цілком вільно, якщо не провозиш в автівці заборонених речей. Водії, яких зупиняють, ставляться до перевірок переважно з порозумінням.