Бійка біля бібліотеки в Одесі: очевидець каже, що ультраправі намагалися зірвати засідання студентської профспілки

Бійка біля бібліотеки в Одесі: очевидець каже, що ультраправі намагалися зірвати презентацію студентського профспілкового журналу «фото»

Новини У регіоніБійка біля бібліотеки в Одесі: очевидець каже, що ультраправі намагалися зірвати презентацію студентського профспілкового журналу

19 Травня 2024, 11:15

Вчора ввечері в Одесі біля бібліотеки Грушевського сталася бійка із застосуванням газових балончиків, травматичної зброї та милиць. Заданим фактом порушена кримінальна справа, відомості вже внесені до ЄРДР, поліція з’ясовує повні обставини.

У Головному управлінні нацполіції в Одеській області повідомили, що дізнались про подію під час моніторингу соціальних мереж.

Також повідомляється, що за фактом бійки до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

Як повідомив Українській Службі Інформації очевидець події, у бібліотеці Грушевського проходила презентація студентського профспілкового журналу «Дій», про досвід студентів під час повномасштабної війни, було декілька десятків людей.

В цей час до будівлі підійшла група молодих людей у балаклавах, вони називали себе “монархістами” і “орденом”. Провокували сутичку, намагалися прорватися до бібліотеки, забрати ключ у охоронця.Організатори презентації усіляко намагалися не допустити конфлікту. Але коли відвідувачі вже вийшли на вулицю, молодики спробували спалити журнал, а декілька військових, що прийшли на презентацію (один з них на милицях), намагалися їм перешкодити. Молодики у відповідь розпилили газ з балону, зламали ветерану милицю. Пролунали постріли – хто стріляв, не бачив. Після цього молодики почали тікати, – зазначив очевидець.

Раніше наUSIonline.com —

Через 10 років росія продовжує використовувати міф про «Одеську хатинь» 2 травня

Читайте нас уFacebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.