Біля суду, де розглядають справу Труханова, пролунали постріли

logo
337243_bilja_sudu_de_rozgljadajut_spravu_truhano.jpeg


Дружинники намагалися увірватись до зали судуБіля Солом’янського суду, де наразі розглядають справу мера Одеси Геннадія Труханова, пролунали постріли. Про це повідомляє кореспондент «Главкому». Після першої частини судового засідання біля будівлі суду сталася сутичка. Дружинники намагалися прорватися до зали суду, поліція чинила опір. У процесі пролунало кілька вистрілів,

Сутички біля Солом'янського суду

Сутички біля Солом’янського суду

Біля Солом’янського суду, де наразі розглядають справу мера Одеси Геннадія Труханова, пролунали постріли. Про це повідомляє кореспондент «Главкому».

Після першої частини судового засідання біля будівлі суду сталася сутичка. Дружинники намагалися прорватися до зали суду, поліція чинила опір. У процесі пролунало кілька вистрілів, дружинники кидали у поліцію каміння і фаєра. Поліція застосувала сльозогінний газ. У результаті затримано щонайменше двох людей.

UPD: В результаті сутичок активіста в камуфляжі з травмою голови забрала «швидка допомога». 

Наразі біля входу до суду стоять невідомі люди у чорній формі і у масках. Поліція каже, що їх обшукала і заборонених предметів не виявили.

Раніше повідомлялося, що у прокуратурі оцінили вартість свободи для мера Одеси.

Перед цим Геннадій Труханов прокоментував своє затримання.

У НАБУ підтвердили затримання мера Одеси та його заступника.

9 лютого Національне антикорупційне бюро України заочно повідомило про підозру міському голові Одеси Геннадію Труханову і чотирьом його заступникам.

Читайте також: Усі гріхи Труханова. За що НАБУ схопило одеського мера

А поделиться?
Читайте также: