Біляївські поліцейські повернули додому юного мандрівника

logo
381110_biljajivski_policejski_povernuli_dodomu_j.jpeg


Біляївські поліцейські повернули додому юного мандрівника

До поліції звернулася жінка, яка повідомила, що на узбіччі дороги в селі Зоряне зустріла маленького хлопчика, який не може повідомити своє місце мешкання. На місце виклику негайно прибули співробітники ювенальної превенції Біляївського відділу поліції.

Правоохоронці доставили дитину до відділу і розпочали активні пошуки батьків. Вже через декілька хвилин до поліції зателефонував дільничний офіцер з сусіднього села та повідомив, що до нього звернулася стривожена  жінка, яка розшукує свого сина.

Встановлено, що поки мати готувала обід, хлопчику стало сумно грати на подвір’ї  на самоті і він вирішив піти на дитячий майданчик. Але заблукав і, пройшовши  більше п’яти кілометрів, опинився в сусідньому селі. Помітивши відсутність сина, мати розпочала самостійні пошуки, які тривали дві години. Коли вони не принесли жодного результату, жінка звернулася до місцевого дільничного за допомогою.

За неналежний догляд за дитиною на матір був складений адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

А поделиться?
Читайте также: