«Це край натхнення і майбутнього»: Зеленський поділився враженнями від поїздки на Одещину

logo


​​КИЇВ. 5 липня. УНН. Президент України Володимир Зеленський поділився враженнями від робочої поїздки на Одещину зазначивши, що залишився враженим побаченим і почутим. Про це повідомив Глава держави у своєму Telegram-каналі, інформує УНН.

«Вражений побаченим і почутим у тутешніх портах: це найперспективніша галузь для інвестицій, якою керують віддані та професійні менеджери. У ній працюють 100 тисяч осіб. Українські порти демонструють зростання, збільшується обробка вантажів, реалізуються перші концесійні проекти, відновлюється річкове судноплавство. Все це доказ того, що Україна – морська держава», — повідомив Зеленський.

Також Президент розповів про святкування День працівників морського та річкового флоту і День Військово-Морських сил України. За його словами, «значення ВМС для обороноздатності України неможливо переоцінити».

«Наслідки аварії танкера Delfi – одне з найбільш проблемних питань. Міністерство інфраструктури готове забезпечити цілодобове підводне освітлення та роботу водолазів, усі державні служби нададуть необхідну підтримку. Роботи з ліквідації треба було розпочинати ще в листопаді 2019 року. Проте судновласник показав свою безвідповідальність і фактично забув про танкер. 20 липня – це орієнтир. Якщо не буде результату, цим мають зайнятися правоохоронці. Хтось має нести відповідальність», — зазначив Гарант.

За його словами, цьогоріч на Одещині буде відновлено 163 км доріг державного значення. Також Зеленський залишився враженим від будівництва стадіонів.

«Провів тут вихідні, й «таки да»: Одеса – українська перлина для людей і про людей. Обов’язково повернуся сюди знову і всім рекомендую!», — підсумував Президент.

Як повідомлялося раніше в УНН, Зеленський з фрегата «Гетьман Сагайдачний» оглянув військові кораблі та авіатехніку.