Частина Одеси проведе суботу без світла: перелік адрес

Частина Одеси проведе суботу без світла: перелік адрес

Відключення світла пов’язано із проведенням ремонтних робіт

Сьогодні, 18 листопада в частині Одеси не буде світла. Електропостачання буде відсутнє у споживачів Центрального РЕМу. Про це повідомляють ДТЕК Одеські електромережі.  

Адресивідключень світла  

Центральний РЕМ

Старопортофранківська, 28,30, Мечникова, 56-74А, Розкидайлівська, 1, Леонтовича, 10,12, М. Арнаутська, 1-16, пров. Канатний, 7, Маріїнська, 6, Маринеско узвіз, 10- 18.

Як діяти при відключенні електроенергії 

У разі відключення електроенергії в Одесі, мешканці можутьповідомити про це в зручний спосіб. Перш за все, рекомендується перевірити на офіційному сайті ДТЕК Одеські електромережі, чи вже зареєстрована аварія за вашою адресою. Якщо ні, то можна повідомити про відсутність світла одним із наступних способів: 

У приватні повідомлення на Facebook ДТЕК Одеські електромережі; 

У розділі»Відсутня електроенергія?» на сайті; 

Зателефонувавши до кол-центру за номерами +38 (068/095/073) 750 90 90 (мобільний) або +38 (048) 705 90 90 (стаціонарний). 

Звертаємо вашу увагу, що через велику кількість дзвінків лінії кол-центру можуть бути перевантажені.

Нагадаємо, з наближенням зимового періоду ДТЕК активно веде підготовкудо складних погодних умов на Одеській області. Компанія завершила реконструкцію 11 ключових енергооб’єктів, які відіграють важливу роль у забезпеченні електропостачання 37 об’єктів критичної інфраструктури та понад 60 тисяч клієнтів. 

Крім того, ДТЕК, оператор системирозподілу електроенергії, отримав значущу гуманітарну допомогу для відновлення однієї з підстанцій на Одещині, яка зазнала руйнувань внаслідок ворожих ракетних обстрілів. Допомогу складають 10 одиниць енергетичного обладнання, яке було закуплено за кошти Фонду підтримки енергетики України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!