Частина Одеси залишиться без води: перелік адрес

Частина Одеси залишиться без води: перелік адрес

Відновити водопостачання для всіх споживачів мають до вечора

Сьогодні, 1 березня в Одесі проводитимуть ремонтні роботи на об’єктах водопроводу. У зв’язку з цим тисячі мешканців міста залишаться без води. Про це повідомляє Інфоксводоканал.

Де не будеводи

вулиця Градоначальницька, 29 усі будинки;

провулок Панченко, усі будинки.

Відновити водопостачання за всіма адресами обіцяють до 18:00

Звертаємо увагу, що час відновлення водопостачання – попереднє і може змінюватися в ході проведення ремонтних робіт як в більшу, так і вменшу сторону. Після відновлення водопостачання може також знадобитися час на заповнення системи водою, і більш віддалені споживачі, або верхні поверхи можуть отримати воду пізніше зазначеного часу. Філія «Інфоксводоканал» приносить свої вибачення за тимчасово заподіяні незручності, — йдеться в повідомленні.  

У разі виникнення питань можна звернутись до “Інфоксводоканалу” за номерами:

705-55-05,

780-55-05,

093-17-00-155,

068-905-55-05. 

Тарифина комунальні послуги в Одесі у новому 2024 році залишаються незмінними. Це стало можливим завдяки мораторію на підвищення цін, який діє в Україні з початку війни. Втім, наразі вже є чимало розмов про підвищення вартості комунальних послуг. Всі ціни  та як передати покази та сплатити — у матеріалі “Коментарі”.

Зазначимо, акціонерне товариство «Одесагаз» повідомляє про важливі зміни в наданні житлово-комунальних послуг на період дії воєнного стану в Україні. Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2023 року №1405, уведено обмеження щодо припинення надання таких послуг населенню у разі неоплати або оплати не в повному обсязі, втім ще стосується не всієї території України.Боржників за газ в Одеській області відключатимуть від постачання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!