Чиновнику великої судноплавної компанії повідомлено про підозру в причетності до колосальних розтрат

image

Керівника санацією «Чорноморського морського пароплавства» правоохоронці підозрюють у зловживанні своїх повноважень, що негативно відбилося на державній скарбниці. Дії чиновника стали причиною збитку в розмірі 17 мільйонів гривень.

Про це повідомив Офіс генпрокурора в понеділок, 25 січня. Відзначається, що у 2018 році підозрюваний чиновник, діючи за межами встановлених судом термінів санації, здійснив продаж майна компанії, розташоване в рекреаційній зоні міста Одеса, за заниженою вартістю. Його дії стали причиною істотного збитку для держави.

За фактом зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги, чиновнику повідомлено про підозру у протиправних діях, які класифікуються частиною 3 статті 365-2 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному порушнику Закону запобіжного заходу та відсторонення від посади. За іншими фактами розтрати майна Державної судноплавної компанії «Чорноморське морське пароплавство» слідство триває.

Раніше правоохоронці повідомили про підозру чиновнику Криворізької міської ради, директору приватного підприємства та чотирьом виконавцям. Під час реконструкції міської амбулаторії та школи, в офіційних документах відображалася необґрунтовано завищена, як правило, більш ніж у 2 рази, вартість використаних будівельних матеріалів, що призвело до збитків у понад 6 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Також повідомлялося, що у Львівській області вручили підозру колишнім чиновникам ОДА в розкраданні 3,2 мільйона гривень коштів обласного бюджету. Вони попросили схему на будівництві дитячої туристичної бази та двох амбулаторій первинної медицини та первинної медичної допомоги в сільській місцевості.Читайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.