День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

logo
313006_den_vshanuvannja_uchasnikiv_likvidaciji_n.jpeg


В Ізмаїлі сьогодні, 14 грудня, у День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС біля пам’ятника, встановленого на привокзальній площі, відбулося урочисте покладання квітів, як данину пам’яті тим, хто віддав свої життя в боротьбі з розбурханим атомом.

Літію в пам’ять про загиблих ліквідаторів аварії звершив настоятель Свято-Покровського кафедрального собору міста Ізмаїла, протоієрей Євген Полещук, після чого до пам’ятника були покладені квіти.

У покладанні взяли участь заступники міського голови Ізмаїла Сергій Баткілін і Сергій Павлухин, заступник голови Ізмаїльської райради Алла Данукалова, працівники системи освіти, представники директорського корпусу Ізмаїла, військовослужбовці, рятувальники, працівники правоохоронних органів, духовенство, жителі міста, студенти, а також учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Аварія на ЧАЕС сталася вночі 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці станції. Завдяки самовідданості ліквідаторів, багато з яких заплатили за це життями і здоров’ям, аварія була локалізована.

Ми вклоняємося героїзму, хоробрості та відданості службовому обов’язку, які проявили учасники ліквідації аварії, що врятували світ від смертельних променів радіації. Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи людей, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

Шановні ліквідатори, від щирого серця бажаємо вам здоров’я, щастя, миру, добра і злагоди вашим родинам.

Поделиться статьей в социальных сетях:

А поделиться?
Читайте также: