До Одеського морського порту будують дорогу

До Одеського морського порту будують дорогу

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг Одеської області:

– Будуємо дорогу до Одеського морського порту. Ведуться роботи зі зняття рослинного ґрунту та вирубка очерету.

Також у повідомленні йдеться про інші ремонтні та будівельні роботи на дорогах області:

– Будуємо міст через Сухий лиман, який розташований на автомобільній дорозі М-27 Одеса – Чорноморськ. На об’єкті тривають роботи зі зведення земляного насипу на підходах до мосту.🔸Капітально ремонтуємо міст через Хаджибейський лиман на автомобільній дорозі М-05 Київ – Одеса. Наразі ведуться підготовчі роботи до нанесення гідроізоляції на мосту. Роботи з нанесення гідроізоляції розпочнуться на цьому тижні.

🔸Ведуться ремонтні роботи на 3-х ділянках дороги Р-33 Вінниця -Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка – /М-16/:▪️км 319 – км 330, ділянка проходить від міста Захарівки до села Соше – Острівське.▪️км 330 – км 344, від села Соше – Острівське до міста Велика-Михайлівка;▪️км 369 – км 378, від села Новоконстантинівка до села Розалівка.

На ділянках фрезерують зношений шар старого покриття та влаштовують ровики для поширення існуючої проїзної частини.🔸Ремонтуємо дорогу Т-16-27 КПП “Серпневе”- Тарутине – Арциз – Сарата. Ремонтні роботи ведуться на двох ділянках:▪️км 0 – км 21, від КПП «Серпневе» до смт Тарутине. Завершуються роботи з влаштування основи із щебенево-піщаної суміші.▪️км 61 – км 70, розпочалися роботи з фрезерування старого дорожнього покриття.🔸Ремонтуємо дорогу Т-16-18/Р-33/-Роздільна-Єреміївка-/М-05/.

На ділянці км 0- км 7, яка з’єднує м.Роздільна з автомобільною дорогою Р-33, розпочалися роботи з фрезерування старого дорожнього покриття методом холодного ресайклінгу.🔸Ремонтуємо дорогу Т-16-44 КПП «Лісне» – КПП «Малоярославець Перший»На ділянці км 41 – км 59, яка з’єднує КПП «Малоярославець-Перший» з смт Тарутине влаштовують ровики для поширення існуючої проїзної частини та розчищують узбіччя від чагарнику.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЧитайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.