Донька загиблої в готелі «Токіо Стар» австралійки вимагає 1 млн доларів компенсації

logo


Суд заарештував майно власника готелю.

Донька загиблої під час пожежі в одеському готелі «Токіо Стар» австралійки вимагає 1 мільйон доларів компенсації від власника.

Про це йдеться у постанові Київського районного суду Одеси, оприлюдненій у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Під час досудового розслідування у кримінальному провадженні потерпілою ОСОБА_4 (ОСОБА_5) донькою загиблої ОСОБА_6, у зв`язку із загибеллю її матері в готелі «Токіо Стар» заявлено цивільний позов щодо стягнення матеріальної шкоди у сумі 628 282,5 грн та моральної шкоди 1 млн доларів США, що за курсом НБУ складає 25 млн 131 тис. 300 грн», — йдеться у документі.

Читайте також:

Адміністратору згорілого «Токіо Стар» прокуратура Одеси оголосила підозру

Своєю чергою адвокатка потерпілої Юлія Нєганова заявила клопотання про вжиття процесуальних заходів щодо накладення арешту на майно підозрюваного з метою забезпечення цивільного позову. Прокурор в судовому засіданні наполягав на задоволенні клопотання. 

Зазначимо, суд ухвалив задовольнити клопотання про арешт майна.

Як повідомлялося раніше, у ніч проти 17 серпня 2019 року в одеському готелі «Токіо Стар» сталася пожежа. Займання сталося на другому поверсі, вогонь охопив близько тисячі квадратних метрів. Спочатку в ДСНС повідомили, що загинули 8 осіб, постраждали 10, а поліція відкрила кримінальне провадження. Постраждалих госпіталізували до лікарень з опіками різних частин тіла і отруєнням.