Дорога – державна, проблеми – громади: ремонт деяких ділянок дорожнього полотна в Арцизькій ТГ відкладається на «після війни»

Дорога – державна, проблеми – громади: ремонт деяких ділянок дорожнього полотна в Арцизькій ТГ відкладається на «після війни»

Під постом, в якому голова Арцизької міської ради Сергій Парпуланський розповів про ремонт доріг в громаді, найбільше питань було поставлено щодовідрізку Арциз-Задунаївка та, зокрема, ділянки цієї дороги до військового містечка. Про це Сергій Парпуланський розповів на своїй сторінці в Фейсбук, передає інформаційна агенція «Юг.Today».

У відповідь на ці питання голова громади пояснив, що ця дорога є дорогою державного значення та перебуває на балансі Служби відновлення в Одеській області. А на всю Одещину напочатку року на державні дороги, враховуючи першочергові витрати на військових, виділено незначну кількість коштів, весь дорожний фонд 2024 року направлений потреби ЗСУ.

На відміну від державних доріг, на місцеві дороги, такі як Арциз-Спаське та Арциз-Нова Іванівка, керівництвом області були спрямовані кошти на умовах співфінансування громадами. Наприклад, на весь Болградський район розподілено 50 млн грн на аварійний ремонт саме місцевих доріг.

«Наразі очікуємо виїздупроєктантів служби на оцінювання робіт на ділянці Арциз-Арциз-2. Знову ж таки, на умовах співфінансування громадою. А в нас наразі вільних коштів в бюджеті немає. Розумію, що людям в принципі байдуже де й у кого на балансі знаходиться ця чи інша дорога. Але від цього залежить можливість її ремонту. Державний бюджет, враховуючи війну, не має вільних коштів на капітальний ремонт державних доріг. Тому питання ремонту всієї дороги Арциз-Задунаївка буде вирішуватись після закінчення війни», –зазначив Сергій Парпуланський.

Підготувала Діана ГЕРГІНОВА

Фото ілюстративне

Схожі новини