ДПСУ: Труханову вручили підозру, але не затримували (Відео)

logo
336679_dpsu_truhanovu_vruchili_pidozru_ale_ne_za.jpeg


Геннадій Труханов
Геннадій Труханов

5 канал

14.02.2018 12:43

Також підозру було вручено заступнику міського голови Одеси Павлу Вугельману

Міському голові Одеси Геннадію Труханову вручили підозру в столичному аеропорту «Бориспіль» представники Національного антикорупційного бюро. Цю інформацію «5 каналу» підтвердив речник Державної прикордонної служби Олег Слободнян. Водночас, він наголосив – посадовця не затримували. У прес-службі міської ради також повідомили, що Труханов прибув до Києва для участі у слідчих діях – для цього навіть перервав своє відрядження до Чехії.

«ДПСУ виконала доручення одного із правоохоронних органів – у даному випадку НАБУ – проінформувала про приліт громадянина Труханова. Було це в аеропорту «Бориспіль». Після цього слідчі НАБУ прибули в аеропорт і вручили громадянину підозру», – зазначив Слободян.

За темою

Відповідаючи на питання щодо інформації про затримання в аеропорту «Бориспіль» заступника міського голови Одеси Павла Вугельмана, він зазначив: «Щодо даного громадянина також сьогодні прикордонники виконали доручення правоохороного органу, відповідно, НАБУ. Поінформували ініціатора, приїхали слідчі, вручили йому підозру». Він уточнив, що Вугельман прилетів з Ізраїля.

Раніше у ЗМІ з’явилась інформація, що міського голову Одеси затримали у столичному аеропорту «Бориспіль».

Напередодні Труханову на робоче місце принесли повідомлення про підозру в розтраті державного майна. Це розслідування веде Національне антикорупційне бюро. Документ мали отримати і троє його підлеглих, зокрема, заступник Павло Вугельман. Однак у мерії посадовців не було. А сам міський голова, згідно із розпорядженням на сайті міської ради – перебував у відрядженні в Чехії.

Також детективи НАБУ затримали ще трьох осіб, які за версією слідства причетні до розкрадання. Йдеться про так звану «справу «Краяна». За даними правоохоронців, міська влада купила приміщення заводу «Краян» за 185 млн грн у приватної структури, яка перед цим придбала приміщення у 15 разів дешевше. Отримані від міської влади кошти фірма-продавець спробувала перерахувати фіктивній компанії, керівник якої нині перебуває в зоні АТО. Детективи НАБУ та прокурори САП заарештували рахунки приватної компанії-продавця.

Відео за темою

А поделиться?
Читайте также: