Два роки жили без опалення: одеситам на Сахарова повернули тепло (фото)

Опалення не було через складні відносини між ОСББ «Ізумруд 2007», забудовником там постачальником тепла. Наразі питання вирішено.

Про це стало відомо під час позачергової сесії Одеської міської ради 7 грудня, повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Другий рік поспіль жителі ОСББ «Ізумруд» на вулиці Сахарова, 36 живуть без опалення. Це 606 квартир – більше 2 тисяч людей.

Одесити стали заручниками бюрократичних складнощів, які не могли вирішити забудовник та постачальник тепла. Справа у тому, що приміщення, де знаходиться котельня, належить юридичній особі, а саме обладнання – банку.

Присутній на сесії голова Одеської ОВА Олег Кіпер проінформував, що закон про війну дає можливість застосувати важелі впливу – ОДА підписали спільний наказ із військовим командуванням та передали міській раді в управління цю котельню.

Також вирішеновиділити із міського бюджету 2,4 млн грн на ремонт та запуск тепла.

Депутат Олексій Єремиця поцікавився детальніше, чому склалася така ситуація.

Олег Кіпер відповів наступним чином:

Ми боремося за перемогу. Давайте не починати дебати. Не хочу шукати винних. Мене на той час тут не було. У мене також є багато питань до депутатів і обласної, і міської ради. Але я не починаю цих діалогів.

У свою чергу депутат Вадим Мороховський додав:

Сьогодністалося чудо. Влітку зверталися люди із проханням вирішити питання, але тоді всі говорили, что це питання дуже складно вирішити – на це потрібно багато часу.

Депутат Петро Обухов підкреслив, що питання вирішено лише на час військового стану і потрібно думати, як його вирішити системно.

Неадекватна людина, яка є власником цього приміщення, тримає в заручниках весь будинок. Під час воєнного стану це приміщення можна националізувати та віддати місту або черезсуди встановити справедливість, – додав депутат Обухов.

В мерії проінформували, що аналогічна ситуація була на вулиці Багрицького. Зараз на Багрицького, 5/7 відключили тепло. Мерія обіцяла вирішити це питання найближчим часом.

Раніше на USIonline.com —

Довгобуд на Сахарова нарешті отримав сертифікат (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram таInstagram, дивіться на Youtube.