Енергетики розповіли про ліквідацію негоди на Одещині: коли світло з’явиться у всіх

https://youtu.be/qnJ9mZIxOWI

Негода з 25 по 27 листопада стала причиною виходу з ладу на Одещині 3 104 мережі електропередач, знеструмилось 8 235 трансформаторних підстанцій, у зв’язку з цим без світла залишились 596 тисяч людей у 883 населених пунктах. Найбільш постраждали Ізмаїльський, Одеський та Білгород-Дністровський район.

Про це на брифінгу у пресцентрі Одесит розповів генеральний директо ДТЕК «Одеськіелектромережі» Дмитро Григор’єв, передає Української Служби Інформації.

До відновлення електропостачання залучені всі бригади ДТЕК та «Одесміськсвітло». Крім того, для ліквідації наслідків негоди, долучилися всі підрядні організації  і, навіть, 3 бригади з Миколаївщини.

Відновити електропостачання усім мешканцям Одещини енергетики планують до першого грудня.

Наразі енергетикивже відремонтували 3 040 повітряних мереж, ввели в роботу 7 601 трансформаторну підстанцію та відновили електропостачання 570 тисячам клієнтів в 774 населених пунктах.

Станом на ранок 30 листопада залишається відремонтувати 64 повітряні лінії, приєднати 634 трансформаторні підстанції та відновити світло у 109 населених пунктах Одещини.

Дмитро Григор’єв пояснив, чому досі деякі мешканці Одеської області залишаються без світла.

Буревій нищить всю мережу незважаючи на рівень напруги. Для того, щоб світло дійшло до усіх клієнтів, спочатку ми ремонтуємо високовольтні лінії електропередач 110- 35 кіловольт, потім, коли заживлені всі підстанції, ми працюємо над мережею середньої напруги, це розподільча мережа 6-10 кіловольт і тільки після цього займаємось відновленням всіх пошкоджених ліній біля кожної домівки. Від одної підстанції живляться декілька ліній, це більша кількість клієнтів. Деякі лінії вмикаються одразу, деякі знаходяться на пошкодженіймережі, – розповів очільник ДТЕК.

Дмитро Григор’єв

За останні чотири доби енергетики отримали 104 тисячі звернень, тільки 27 листопада до операторів колцентру ДТЕК звернулися 56 тисяч клієнтів ДТЕК.

Гендиректор ДТЕК наголосив, що декілька заявок за одною адресою з різних телефонів у короткий проміжок часу або та сама заявка, яку відправили в усі месенджери та й ще подзвонили телефоном, значно ускладнює обробку.

Це дуже ускладнюєроботу диспетчерів з розуміння, скільки дійсно клієнтів залишаються без світла. Тому хочу вибачитися перед нашими клієнтами, дехто з них отримав повідомлення, що заявка відпрацьована, але світло в нього не з’явилося. Це сталося тому, що було зроблено або декілька заявок, або ми закривали створені вдруге. Тому пропоную всім клієнтам не робити цього. Якщо ви зробили заявку один раз, то вона залишається у базі до її відпрацювання, – наголосив  Дмитро Григор’єв.

У разі відсутностісвітла повідомлення необхідно залишати:

приватні повідомлення на сторінці Facebook;спеціальну форму на сайті в розділі «Відсутня електроенергія?»;через чат-бот Telegram абоViber;за телефонами кол-центру з мобільного +38 (068/095/073) 750 90 90 або стаціонарного телефону +38 (048) 705 90 90. Через велику кількість дзвінків лінії кол-центру можуть бути перевантажені.

Раніше на USIonline.com —

Енергетика Одещини після урагану: куди звертатися, якщо нема світла

Читайте нас у Facebook, Telegram таInstagram, дивіться на Youtube.