Ексбухгалтер поліції Одеської області нарахувала мільйон гривень зарплати подружці, яка не працювала

Ексбухгалтер поліції Одеської області нарахувала мільйон гривень зарплати подружці, яка не працювала «фото»

Новини У регіоніЕксбухгалтер поліції Одеської області нарахувала мільйон гривень зарплати подружці, яка не працювала

22 Лютого 2024, 16:57

Ексбухгалтер ГУНП упродовж 2020-2023 років безпідставно нараховувала зарплату та надбавки своїй знайомій як працівниці Управління нацполіції, але «співробітниця»жодного з 369 робочих днів не виходила на роботу та не виконувала службові обов’язки.

Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура та ДБР.

Колишня начальниця Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер ГУ НП в Одеській області нараховувала заробітну плату, але умисно офіційно не доручала своїй підлеглій виконання будь-яких завдань, доручень, тощо. Також вона не звертала уваги на прогули та відсутність “підлеглої” на робочому місці усі 369робочих днів за два роки «праці».

У такий спосіб спільниці заволоділи бюджетними коштами з фонду оплати праці ГУНП в Одеській області на суму майже 1 млн гривень.

Наразі колишній начальниці Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку – головному бухгалтеру ГУНП в Одеській області та її «підлеглій» повідомили про підозру за фактом заволодіння бюджетними коштами в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України). Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюванимзапобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснює Миколаївське ДБР та Одеське управління ДВБ Нацполіції.

Раніше на  USIonline.com —

Організовував корупційні земельні схеми: подробиці затримання чиновника ОВА на Одещині (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram таInstagram, дивіться на Youtube.