Фехтування. Одеські спортсмени тріумфували на всеукраїнських змаганнях

Одеські шаблісти завоювали 2 золоті і 1 срібну медалі на всеукраїнських змаганнях, які відбулися в Черкасах.

ПІДСУМКИ

Досвідчений Андрій ЯГОДКА (тренери – Олександр КРАСОВСЬКИЙ, Олександр ВАСЮТІН, на фото) став переможцем Кубку України, а Тимур ТЕРЗІ виграв турнір найсильніших серед юніорів. Крім того, збірна Одеської області, де компанію цим спортсменам склали Іван ГАЙСІН і Костянтин ВОРОНОВ, завоювала срібну медаль в командному турнірі Кубку України.

ДОМІНАЦІЯ ЯГОДКИ

Як повідомив сайт Національної федерації фехтування України, ЯГОДКА виграв усі шість боїв у груповому раунді, отримав перший номер при посіві і впевнено проклав собі шлях до фіналу.

Він почергово змусивши скласти зброю господаря доріжки Івана Нікітіна (15:7), киянина Єгора Семенова (15:2), польського гостя Шимона Грицюка (15:7) та Василя Гумена з Києва (15:7). У золотому двобої під наступом Андрія не встояв представник Миколаєва Юрій Цап (15:9).

Cherkassy 08

Найсильніша одеська фехтувальниця Олена КРАВАЦЬКА програла в чвертьфіналі киянці Юлії Бакастовій (12:15). На квітневому чемпіонаті України суперниці зустрілися у фіналі, і тоді одеситка перемогла одним ударом (15:14)

Переможницею же Кубку України, змусивши у фіналі скласти зброю свою співвітчизницю Малгожату Козачук (15:14), стала польська шаблістка Анжеліка Вонтор.

В командному турнірі чоловіча збірна Одеської області на чолі з Андрієм ЯГОДКОЮ переграла збірну Хмельницької області (45:16) і першу збірну Польщі (45:36), а фіналі поступилася збірній Черкащини (41:45). Жіноча збірна, де компанію Олені КРАВАЦЬКІЙ склали юніорка Валерія МОРОНЕЦЬ-КУБАНСЬКА і 13-річна Аліна ДЕНИСОВА, посіла 6-е місце.

Cherkassy 07

ОСОБИСТИЙ УСПІХ ТЕРЗІ

17-річний Тімур ТЕРЗІ (тренер – Олександр ВАСЮТІН) став переможцем «Турніру найсильніших» серед юніорів. Це його перша особиста вікторія в особистих змаганнях в цій віковій категорії. На шляху до вищої сходинки він почергово переграв Олександра Григорука з Києва (15:9), Даніїла Скорохода з Миколаєва (15-14) та Дмитра Колобаєва із Нетішина Хмельницької області (15:10). В фіналі Тімур переміг Станіслава Закутнього з Черкас (15:4), таким чином, взявши реванш за поразку на груповому етапі (4:5).

Також у топ-8 ще три спортсмени, які виступали в цьому турнірі – Максим СЕМЕНОВ, Ростиcлав КУЧЕРЕНКО і Валерія МОРЕНЕЦЬ-КУБАНСЬКА.