Герой України подарував кожній школі та селищній бібліотеці комплект різноманітних книг

Герой України Олександр Трепак подарував кожній школі Іванівської громади Одеської області та селищній бібліотеці комплект різноманітних книг.

«Від імені Героя України Трепака Олександра Сергійовича та воїнів сил спеціальних операцій сьогодні передав в Іванівську селищну бібліотеку комплект книг про знаменитих українців, справжніх героїв та різні книжки на тематику війни 2014-2020 рр. та боротьбу за Україну. До бібліотеки була передана література про найкращі місця для подорожей нашою країною та книгу, яка має назву «До Голлівуду з України». Такий набір книжок також буде направлений до кожної із 5-ти шкіл Іванівської громади. Ці книги є справжнім скарбом для громадян, котрі повинні виховувати в собі патріотизм. Щиро дякую Олександру Сергійовичу за подаровані книги та небайдуже ставлення до підростаючого покоління», – написав на своїй сторінці у Facebook селищний голова Віктор Лобач.

Зазначимо, що в Іванівській громаді мешкає матір Олександра Трепака.

«Це дуже скромна жінка, вона, без перебільшення, Мати-Героїня, яка виховала трьох синів-патріотів: Олександра, Олексія та Артема. Кожен з них захищав та захищає цілісність України на Сході нашої країни. За мужність і героїзм всі її сини удостоєні високих державних нагород», – додав керівник громади.

Нагадаємо, що до складу цієї селищної громади входять також колишні Білчанська, Баранівська, Бузинівська, Северинівська сільради.

Герой України подарував кожній школі та селищній бібліотеці комплект різноманітних книг