Гончаренко, копіюючи Зеленського, заявив, що йде у Раду по мажоритарці — відео

logo


Сьогодні, 19:12

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке Гончаренко, копіюючи Зеленського, заявив, що йде у Раду по мажоритарці - відео - фото

Скріншот/Facebook/Олексій Гончаренко

Олексій Гончаренко

Народний депутат, заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко заявив, що має намір брати участь у позачергових парламентських виборах по мажоритарному округу № 137 в Одеській області.

Про це він повідомив в Facebook.

При цьому Гончаренко спародіював відеозвернення президента Володимира Зеленського до екс-глави держави Петра Порошенка.

«Я йду в Раду від Подольська, Балти, Кодими, Саврані, Окон і я сподіваюся на вашу підтримку! Я не приїхав сюди позавчора, на протязі двох років приїжджаю регулярно на округ і працюю з людьми і для людей», — написав він.

За словами Гончаренка, за два роки частково зробили дороги, «відремонтували амбулаторії та лікарні, запустили новий сучасний кінотеатр у Балті, побудували 15 спортивних майданчиків».

Однак, він розуміє, що «цього мало і потрібно ще більше».

Серед пріоритетів він вказав кінотеатр у Подольську, дороги, програму підтримки молочної галузі, енергозберігаючу програму.

Одномандатний виборчий округ №137 (Котовськ, Балтський, Кодимський, Котовський, Красноокнянський, Савранський райони). Кількість виборців — понад 144 тис. чоловік.

Нагадаємо, що вибори до Верховної Ради заплановані на 21 липня.