Громадський транспорт в Одесі стане зручнішим для людей з інвалідністю

На автобусах, які пристосовані для людей з інвалідністю і які курсують на міських маршрутах Одеси, до кінця року планують встановити GPS-трекери.

Про це на засіданні депутатської комісії з питань транспорту і дорожнього господарства розповів директор департаменту транспорту Артем Сидоренко.

За його словами, на зустрічі щодо доступності маршруток, на якій були присутніпредставники автотранспортних підприємств та організації людей з інвалідністю, вирішили до кінця року реалізувати два пункти. Один з них — встановлення GPS-датчиків на автобуси, щоб можна було стежити за рухом в режимі онлайн.

«До кінця року реалізуємо два кроки. Перший — кожен перевізник зобов’язався встановити GPS-датчик на автобусі, який пристосований для перевезенняосіб з інвалідністю, щоб кожна людина могла вдома подивитись як він їде в режимі онлайн та спланувати свій виїзд заздалегідь», — розповів Артем Сидоренко.

Другий пункт — в умовах конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах збільшать кількість транспорту, який пристосований для людей з інвалідністю.

«Тобто не так, як це робилось раніше — одна-дві машини, а збільшимо цю кількість», — додав директор департаменту.

Джерело