Хіба карантин скасували: в Одесі на концерт білоруського репера прийшло 45 тисяч – відео

Офіційно «Чорноморець» вміщує понад 34 тисячі осіб. Щоправда, на концертах його місткість збільшується. Адже люди не мають індивідуальних сидінь і переважна більшість стоїть не на трибунах, а на полі.

До теми СБУ зняла заборону на в’їзд зі співака Макса Коржа

Масове скупчення людей утворилося ще до концерту

Судячи з оприлюднених у мережі кадрів, натовпи людей почали сходитися ще перед початком заходу. Через це автомобілістам було важко проїхати на підступах до «Чорноморця».

Фанати масово йдуть на концерт Макса Коржа: дивіться відео

Щодо загальної кількості фанатів, то спершу говорили про 30 тисяч. А вже ближче до ночі почала з’являтися цифра 40 тисяч. Офіційних даних наразі немає.

Концерт Макса Коржа в Одесі: зібрався цілий стадіон «Чорноморець» – відео

Потрапити на концерт було недешево. В останні дні перед заходом вартість квитків становила від 600 до 1349 гривень. Найдешевшими були місця на трибунах, найдорожчою – фан-зона біля сцени. У день виступу артиста ціни ще трохи зросли.

Атмосфера на концерті «Макса Коржа в Одесі: відео

Додамо, що колишній рекорд належав «Океану Ельзи». В 2014 році виступ українського гурту на День Конституції в Одесі зібрав від 40 до 50 тисяч. Тоді люди щільно заполонили не лише фан-зону на полі «Чорноморця», а і трибуни.

Актуально Газон стадіону «Чорноморець» в Одесі в жахливому стані після концертів: фото

Концерт ОЕ на «Чорноморці» в 2014 році: дивіться відео

А як же карантин

Хоча і Україна перебуває в зеленій зоні, карантин ще досі тут діє, як і не втратили чинності певні обмеження. Щодо концертів, то заповненість залів має становити 2/3 від загальної кількості місць. Мовиться передусім про відкриті майданчики.

Якщо ж врахувати, що для концертів місткість «Чорноморця» розширюють, 2/3 все одно має бути меншим ніж 45 тисяч.

Зверніть увагу! Торік Одеса також потрапила у скандал через масові гуляння. На початку вересня 2019-го тисячі людей без дотримання карантинних правил танцювали на концерті до дня міста. Це неабияк розлютило колишнього очільника МОЗ Максима Степанова.

Правила зеленої зони / Інфографіка 24 каналуУкраїна – в зеленій зоні: які обмеження діють / Інфографіка 24 каналу