Холодницький прокоментував звинувачення у «зливі» справи мера Одеси Геннадія Труханова

logo


Сьогодні, 19:06

10

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Холодницький прокоментував звинувачення у "зливі" справи мера Одеси Геннадія Труханова - фото

Олександр Медвєдєв / НВ

Прослушка Холодницького здійснювалася за допомогою «жучків» у акваріумі

Звинувачення в умисному гальмуванні Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою розслідування у справі мера Одеси Геннадія Труханова «абсолютно брехливі», заявив голова САП Назар Холодницький.

Керівник відомства, що підозрювався в розголошенні відомостей попереднього розслідування по даному епізоду, повідомив в інтерв’ю Радіо НВ, що просто консультувався зі своїм заступником щодо подальших дій САП в разі, «якщо доведеться вивести» Труханова зі справи через відсутність показань свідків.

Холодницький заперечує, що спілкувався з фігурантами справи в своєму особистому кабінеті, де раніше була встановлена ​​прослушка.

«Я спілкувався зі своїм заступником перед оголошенням підозри, що робити в цій справі, оскільки адвокати, які прийшли до повернення Труханова в Україну, заявили, що «всі ключові свідки по вашій справі будуть відмовлятися від показань, і ви нічого не доведете». Таким чином, ми з заступником спілкувалися про те, що якщо нам доведеться вивести його зі справи, що ми будемо робити зі справою, оскільки немає показань свідків», — сказав він.

11 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру за статтею про декларування недостовірної інформації меру Одеси Геннадію Труханову.

Незадовго до цього Національне антикорупційне бюро закрило кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення Труханова.

Нагадаємо, навесні 2018 року стало відомо, що у Холодницького була встановлена ​​прослушка. «Жучки» нібито були прикріплені до стінки акваріума. Незабаром з’ясувалося, що справу щодо Холодницького веде ГПУ із застосуванням обладнання НАБУ.

Назара Холодницького підозрювали в розголошенні відомостей попереднього розслідування.

Йшлося про п’ять епізодів: справу про пропозицію хабара в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун, дві справи, де може фігурувати депутат з Народного фронту Георгій Логвинський, так звану справу Бахматюка, справу про машину колишнього керівника НАЗК Наталії Корчак і справу мера Одеси Геннадія Труханова.

29 січня 2019 року Головне слідче управління СБУ закрило кримінальне провадження проти Холодницького через «відсутність складу кримінального злочину» і «відсутність в діянні складу кримінального правопорушення».