Художня гімнастика. Спортсменки збірної Одеської області завоювали бронзові медалі чемпіонату України

image

Спортивний клуб «Школа Ольги Решетняк» (СК ШОР) завоював бронзову медаль клубного чемпіонату України з художньої гімнастики, який проходив в Ужгороді.

ПРИЗЕРКИ

У складі команди медалістками стали представниці трьох шкіл: одеських СК «ШОР» — Даринa ЧЕБАН (тренер – Ольга РЕШЕТНЯК) і КДЮСШ №1 – Діана ПИЛИПЧУК, Валерія СТОРОЖЕВА (тренери – Наталія БОРОЗЕНЦЕВА, Людмила ДУПЛІЙЧУК), а також КДЮСШ із Чорноморську – Крістіна ОПРЯ (тренер – Інга КОВАЛЬЧУК).

Перемогу в клубній першості здобула «Школа Дерюгіних», на другому місці — львівський СК «Багіра».

В КРОЦІ ВІД П’ЄДЕСТАЛУ

Також відзначимо 4-е місце збірної Одеської області у групових вправах за програмою майстрів спорту України. У складі команди виступали Ольга КИШИНЕВСЬКА, Альбіна БАУРДА, Єлизавета КОЛКЕР, Єва ПЕТРЕНКО, Лоліта КУДРЯВЦЕВА, Крістіна ОПРЯ (тренери команди – Наталія БІЛИК, Марина АРУТЮНЯН). За сумою двох вправ (1 – 5 м’ячів, 2 – 3 обручи+2 булави) вони набрали 35,550 бали.

МАЙСТРИ СПОРТУ

За підсумками змагань майстерські нормативи виконали Крістіна ОПРЯ, Валерія СТОРОЖЕВА, Ольга КИШИНЕВСЬКА і Альбіна БАУРДА.

РІК ТОМУ

В грудні минулого року збірна Одеської області у складі Єлизавети КОЛКЕР, Ольга КОТЕЛЬНІКОВОЇ, Ольга КІВАЛОВОЇ, Лоліти КУДРЯВЦЕВОЇ, Єви ПЕТРЕНКО і Анни ПЕТРИЧЕНКО завоювала бронзову медаль Кубку України у групових вправах