Ізмаїльська РДА працює над спрощенням оформлення дозволів на проїзд через прикордонну смугу

20 Червня 2024, 09:39

Нарада 114

Нарада

19 червня голова Ізмаїльської районної державної адміністрації (РДА) Родіон Абашев провів нараду, присвячену проблемам оформлення дозволів на
перебування у прикордонній смузі під час воєнного стану. 

На заході були присутні перший заступник голови Ізмаїльської РДА Сергій Проданов, а також заступниці голови РДА Ірина Холостенко та Марина Деной, інформує РДА.

На нараді підкреслили, що Ізмаїльська РДА
систематично отримує скарги від юридичних та фізичних осіб щодо затримок у видачі дозволів для безперешкодного проїзду ділянкою автомобільної дороги Одеса-Рені поблизу села Паланка, що розташоване на території Республіки Молдова. Відомо, що звернення, які обробляє 25 прикордонний загін Державної прикордонної служби України, часто розглядаються із затримками, які перевищують встановлені законодавством терміни, або обробляються в останні дні визначеного періоду.

Це особливо критично для
автомобільної дороги Одеса-Рені, яка є важливим логістичним маршрутом для півдня України. Затримки у видачі дозволів можуть викликати серйозні проблеми, пов’язані з постачанням товарів і стабільною роботою підприємств як в Ізмаїльському районі, так і по всій країні та за її межами.

У результаті наради було прийнято рішення підняти це питання на рівні Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) та звернутися з проханням про сприяння у вирішенні цієї проблеми. Ініціатива спрямована на
поліпшення процесу обробки звернень і забезпечення безперешкодного руху на важливому транспортному маршруті.

Це рішення має на меті сприяти стабільному функціонуванню економіки регіону та забезпечити своєчасне постачання товарів, що є критично важливим в умовах воєнного стану.