Ізмаїл отримає два гранти від ЄС на розвиток туризму

logo
337153_izmajil_otrimae_dva_granti_vid_es_na_rozv.jpeg


На конкурсі спільної операційної Програми транскордонного співробітництва «Басейн Чорного моря 2014-2020», організованому Євросоюзом, місто Ізмаїл Одеської області виграло гранти на два проекти з розвитку туризму.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

«З 500 проектних заявок, поданих на конкурс спільної операційної Програми транскордонного співробітництва «Басейн Чорного моря 2014-2020 «(програма Європейського Союзу, в якій беруть участь Україна, Болгарія, Румунія, Грузія, Молдова, Туреччина, Греція та Вірменія), було відібрано лише 23. І дві з них — це проекти, представлені Ізмаїлом «, — написав посадовець.

Перший проект — це «Зелений туризм та історична спадщина — сходинка для розвитку басейну Чорного моря». Він передбачає реставрацію Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею «Придунав’я». За словами Абрамченка, наявний в музеї твердопаливний котел замінять на сучасний енергоефективний, придбають потужний тепловий насос для опалення та кондиціювання будівлі, замінять дерев’яні вікна на енергоощадні, модернізують освітлення.

Читайте також: Черкащина вражатиме Тясминським каньйоном

Другий проект — «Розвиток стійкого культурного туризму в басейні Чорного моря», який стосується об’єкта природно-заповідного фонду — Міського саду навпроти Свято-Покровського кафедрального собору. Так, в парку встановлять зовнішнє освітлення та нові лави, відновлять кований паркан і замінять тротуарну плитку, відремонтують громадський туалет, посадять нові декоративні дерева й облаштують Wi-Fi зону.

«Ці два проекти ми виграли, і після їхнього підписання почнеться фінансування», — зазначив міський голова Ізмаїла.

Фото: izm-biz.info

А поделиться?
Читайте также: